Fotolab Solex

Aparaty fotograficzne

Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment aparatów firm: Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, HP, od tanich kompaktowych modeli dla amatora po profesjonalne lustrzanki cyfrowe. Na zamowienie sprowadzamy akcesoria do każdego typu aparatu.

Nawigacja GPS

Szukasz nawigacji którą obsłuży nawet Twoje najmłodsze dziecko? A do tego nie chcesz płacić za mapy państw do których nigdy nie uda Ci się pojechać, za to potrzebujesz super dokładnej mapy Polski?


Akcesoria Fotograficzne

Posiadamy w ofercie: karty pamieci CF,SD MS XD, filtry uv, filtry polaryzacyjne. Filmy, baterie i akumulatory, ładowarki, futerały, torby i plecaki na aparaty.


Albumy Fotograficzne

W naszym sklepie znajdziecie Państwo również szeroki wybór albumów fotograficznych w różnych wariantach kolorystycznych, zwykłe i na specjalne okazje. Fotmaty od 9x13 do 20x30 tradycyjne, wklejane. Czołówch producentów:www.lotmar.com.pl, www.hama.pl .


Ramki i Antyramy

W sklepie Fotolab można kupić ramki na zdjęcia lub grafiki w rozmiarach od 9x13 do 50x70, . Antyramy dostępne są w wymiarach 9x13 do 70x100 , produkowane przez www.styler.pl.


Telewizja N

Telewizja nowej generacji. Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych dekoderów Telewizji Nowej Generacji "n", pierwszej polskiej telewizji wysokiej rozdzielczości. Dekoder wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 250 GB, na którym można nagrywać z jakością DVD właśnie oglądane programy, bądź zaprogramować nagranie np. pod naszą nieobecność. Przestrzenny dźwięk 5.1 Dolby Digital, złącze USB oraz Ethernet (internetowe) dodatkowo rozszerzają możliwość nboxa.


Doladowania.pl

W punkcie sprzedaży Fotolab można doładować telefon komórkowy bezpośrednio - czyli bez wprowadzania długich kodów. Po prostu podajesz numer telefonu dowolnego operatora i płacisz za równowartość doładowania. Polecamy również stronę www.doładowania.pl, która umożliwia doładowania telefonu przez Internet.


Playmobile

Prowadzimy sprzedaż starterów Play.


Zobacz również: doladowania.pl proste doładowania w sieci, solex.com.pl, telewizaja n n.solex.com.pl

Telewiza n