Fotolab Solex

Odbitki

Wykonujemy odbitki z negatywów i slajdów, zarówno barwnych jak i czarno-białych, małoobrazkowych oraz średnioformatowych, odbitki kolorowe i czarno-białe na papierze Kodak Endura o powierzchni błyszczacej i matowej, do formatu 30 x 45 cm.

Karty Plastikowe

Karty są skutecznym i funkcjonalnym narzędziem w działaniach marketingowych. Są trwałym i estetycznym elementem zachęcającym i wiążącym klienta z firmą na długi czas. Dzięki swej wielofunkcyjności znajdują zastosowanie w każdej firmie i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie poświęconej wyłącznie kartom:

Wydruki Wielkoformatowe

Oferujemy druki o szerokości 130 cm i rozdzielczości 400 dpi. Drukujemy na wielu mediach takich jak papier, płótno, folia i inne.

Gadżety

Breloki, plakietki i nadruki na kubkach mogą być formą reklamy, promocji instytucji czy idei. Mogą być również elementem upamiętniającym wydarzenia, prezentem a także biletem wstępu. Wszystko zależy od potrzeb i inwencji. więcej informacji

Usługi Fotograficzne

Polecamy nasze usługi fotograficzne w zakresie:

Pieczątki Beztuszowe

Wykonujemy pieczątki w technologii automatów samotuszujących, w szerokim zakresie wzorów i wielkości automatów oraz róznych kolorach tuszów. Korzystamy z doskonałych produktów firmy Wagraf.


Zobacz również: doladowania.pl proste doładowania w sieci, solex.com.pl, telewizaja n n.solex.com.pl

Telewiza n